Täna on
eesti keeles in english по-русски
Diagnostika seadmed
Avaleht
E-pood
Kasutusvaldkond
Tooterühmad
Filtrid
Hüdraulika
Pneumaatika
Tihendid
Vedelik ja Gaas
Kaubamärgid
Maamess 2009
Kasulikud lingid
Tööpakkumised
Kontakt

 

 

Hüdrosüsteemi diagnostika seadmed

Parker pakub oma teenuseid paljudele tööstusvaldkondadele – lennundus, laevandus, ehitus, kaevandus, automaatika, toiduainetetööstus jne. Seoses sellega on Parker keskendunud vedelike juhtimise, parameetrite, koostise ja survete kontrollimisele. Seoses sellega mõistab Parker paremini liikuvtehnika klientide vajadusi kui keegi teine.
 

SensoControl mõõteriistad

SensoControl mõõteriistad ja komplektsed mõõtesüsteemid on täielikult sobilikud teostamaks mõõtmisi igas valdkonnas. Neid on võimalik kasutada tööstuses ja rasketehnika hüdraulikas nii hoolduses kui remondis – hüdraulika mõõtmistulemused ja analüüs on aluseks ohutuks ja kiireks vea väljaselgitamiseks! Ükski hooldusinsener ei saa tänapäeval hakkama ilma süstemaatilise veaotsinguteta. Parker pakub laia valikut erinevatele tasemetele ja nõudmistele vastavaid mõõteinstrumente tööstuse hüdraulika ja liikuva rasketehnika hüdraulika mõõdistamiseks.
Vali endale õige toode!

Üldtutvustus SensoControl (1,43 MB)

Kataloog Diagnostic Test Equipment (zsc 01; 20 MB)

 

Service Junior

Üldtutvustus ServiceJunior Wireless (0,27 MB)


 

 

 Serviceman

 

 Service Master


Üldtutvustus Service Master Easy (1,95 MB) 

Hüdroõli koostise  mõõteseadmed - LaserCM

On palju põhjusi, miks muljetavaldav kaasaskantav tester LaserCM on ettearvatult saanud maailmas juhtiva positsiooni. Paljud kasutajad kinnitavad tema teostusvõimet kus iganes töökohal, tootmisliinil või laboratooriumis. Teised jälled tunnustavad valmistuskvaliteeti, usaldusväärsust, potensiaali ennetada ja vähendada masinarikkeid ja efektiivset ennustatavaid hooldusprogramme. Samuti on neid, kes kiidavad originaalset ja innovatiivset lahendust, mis annab igakülgse ülevaate vedelike seisundist.

Kataloog Fluid Condition Monitoring (zfa 03; 5,21 MB)

VeebiStuudio